İstenci'nin tek maddi geliri site üzerindeki reklamlardır, manevi geliri ise siz değerli ziyaretçilerdir. Reklamlar ile etkileşime geçerek bize maddi anlamda destek sağlayabilirsiniz.

 İstenci üzerindeki reklamlar Google AdSense sponsorluğunda yayınlanmaktadır.

İstenci Reklam Politikası
 Arama ve reklam hizmetlerimize ("Hizmetler") ilginizden ötürü teşekkür ederiz!
Hizmetlerimizi kullanarak, işbu Hizmet Şartlarını, İçerik Politikaları, Webmaster Kalite Yönergeleri, Reklam Uygulama Politikaları ve AB Kullanıcı Rıza politikası da dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere AdSense Program Politikaları (topluca, "AdSense Politikaları"), ve Google Marka Yönergeleri'ni (topluca, " AdSense Şartları") kabul etmiş olursunuz. Hizmet Şartları ile yukarıda ve yer verilen politika ve yönerge hükümleri arasında herhangi bir uyuşmazlık olması durumunda, Hizmet Şartları esas alınacaktır. Lütfen işbu Hizmet Şatlarını ve AdSense Şartlarının tümünü dikkatli bir şekilde okuyun.

 İşbu Hizmet Şartlarında kullanıldığı şekliyle "siz" veya "yayıncı", Hizmetleri kullanan birey veya tüzel kişi (ve/veya sizin adınıza veya sizin talimatınız doğrultusunda hareket eden, sizin kontrolünüzde bulunan veya sizi kontrol eden herhangi bir gerçek veya tüzel kişinin kontrolünde bulunan herhangi bir gerçek kişi, temsilci, çalışan, vekil, ağ, ana ortaklık, iştirak, bağlı ortaklık, halef, bağlı şirketler, devredilen şirketler ve diğer tüm gerçek veya tüzel kişiler), "Biz" veya "Google", Google Ireland Ltd. ve "taraflar", siz ve Google anlamına gelir.

İstenci üzerinde yayınlanan reklamların nasıl bir politika izlediğini burada belirttik...

[blogger][disqus]

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.