Harun İstenci
Harun İSTENCİ
Kurucu ve Yönetici
 1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi ve memleketi Kastamonu. Çocukluğundan bu yana bilgisayar sistemleri üzerinde çalışıyor ve internet üzerinde içerik üretiyor...

Kişisel Web Sitesi: harunistenci.com

Öne Çıkan Şehirler

İstanbul
Sivas
Safranbolu
Kastamonu
Eskişehir
Edirne

Başlangıç

İstenci Perde™ Harun İstenci tarafından İstenci Systems® için geliştirildi.
Tüm Hakları Saklıdır | Copyright © 2020
A320 Ailesi Aero Spacelines Afyonkarahisar Airbus Aliya İzzetbegoviç Almanya Amasya Ankara Antik Kent Antonov Araç Arkadaşlar Arkeoloji Avrupa AWACS Aydın Aydın Çufaoğlu Ayvalık Azdavay Baden-Württemberg BAE Systems Balıkesir Basın Açıklaması Bedesten Bergama Beşiktaş Beyoğlu Bilecik Blog Boeing Bolu Bombardier Bosna Hersek Breguet Bursa Cami Cide Concorde CSS Eğitimleri Çarşı Çevre Denizli Developer Doğa Douglas Aircraft Company EADS Edirne Efes Eğitim Eğlence Eminönü Erasmus Erzincan Eskişehir Fatih Fokker Fransa Galeri Gar Gebze Göl Göynük Guppy Gürün Haber Hamam Han Harun İstenci Havacılık Hayvanlar Heidelberg Heykel Ilgaz Ilyushin İğdir İnsanlar İnternet İsmail Ulukaya İstanbul İşletim Sistemleri İzmir İzmit Jumbo Jet Kadıköy Kale Kanyon Karaağaç Karabük Karşılaştırma Kartepe Kastamonu Kemaliye Keşfet Kilise Kocaeli Konak Konya Köprü Külliye Küre Linus Torvalds Linux Lockheed Lockheed Martin Ludwigshafen Maltepe Mannheim Marmaris McDonnell Douglas Medrese Merak Edilenler Microsoft Moda Motivasyon Muğla Muhammet Ali Sağlar Müze Nedir Ortaköy Osmangazi Paris Safranbolu Sakarya Sapanca Sivas Sivrihisar Siyaset Sorun Çözümü Strasbourg Stratolaunch Suhoy Sukhoi Süpersonik Şelale Şile Tarih Tarihe Yön Verenler Taşköprü Trakya Tupolev Türbe Ubuntu Uçaklar United Aircraft Coorparation Üsküdar Vickers Vickers-Armstrongs Limited Video Wilfrid Voynich Windows Windows10 Yazılım Yelken Yerler Yollar Yurt dışı

 İstenci'nin tek maddi geliri site üzerindeki reklamlardır, manevi geliri ise siz değerli ziyaretçilerdir. Reklamlar ile etkileşime geçerek bize maddi anlamda destek sağlayabilirsiniz.

 İstenci üzerindeki reklamlar Google AdSense sponsorluğunda yayınlanmaktadır.

İstenci Reklam Politikası
 Arama ve reklam hizmetlerimize ("Hizmetler") ilginizden ötürü teşekkür ederiz!
Hizmetlerimizi kullanarak, işbu Hizmet Şartlarını, İçerik Politikaları, Webmaster Kalite Yönergeleri, Reklam Uygulama Politikaları ve AB Kullanıcı Rıza politikası da dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere AdSense Program Politikaları (topluca, "AdSense Politikaları"), ve Google Marka Yönergeleri'ni (topluca, " AdSense Şartları") kabul etmiş olursunuz. Hizmet Şartları ile yukarıda ve yer verilen politika ve yönerge hükümleri arasında herhangi bir uyuşmazlık olması durumunda, Hizmet Şartları esas alınacaktır. Lütfen işbu Hizmet Şatlarını ve AdSense Şartlarının tümünü dikkatli bir şekilde okuyun.

 İşbu Hizmet Şartlarında kullanıldığı şekliyle "siz" veya "yayıncı", Hizmetleri kullanan birey veya tüzel kişi (ve/veya sizin adınıza veya sizin talimatınız doğrultusunda hareket eden, sizin kontrolünüzde bulunan veya sizi kontrol eden herhangi bir gerçek veya tüzel kişinin kontrolünde bulunan herhangi bir gerçek kişi, temsilci, çalışan, vekil, ağ, ana ortaklık, iştirak, bağlı ortaklık, halef, bağlı şirketler, devredilen şirketler ve diğer tüm gerçek veya tüzel kişiler), "Biz" veya "Google", Google Ireland Ltd. ve "taraflar", siz ve Google anlamına gelir.

İstenci üzerinde yayınlanan reklamların nasıl bir politika izlediğini burada belirttik...

[blogger][disqus]

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.