İstenci Google Developers Experts
 Harun İstenci Google ekibinde yıllardır gönüllü yazılım sınama ve test uzmanı olarak görev almaktadır. Son yıllarda (2018-2019) Google Geliştiriciler ekibinde web uygulamaları üzerinde radikal fikirler ortaya atması bir çok fikre ve yeniliğe kapı aralamıştır, özellikle "Google Metinden Sese" projesi ve sanal asistanın bir çok uygulama ve web siteleri üzerinde uyumlu hale getirme gayreti onu Google'ın Türkiye kolunda 2018 ve 2019 yılının uzman geliştiricisi yapmıştır. Harun İstenci'de Türkiye'de sayılı ve Avrupa'da ise binlerce uzman geliştiriciden birisidir.

 İstenci üzerinde bulunan tüm görsel ve metinler Google'ın St. Ghislain, Belçika'da bulunan Veri Merkezinde bin yıllık uzman politikaları kapsamında süresiz saklanmaktadır. İstenci'nin depolama alanında sınırsız kullanım hakkı vardır.

İstenci üzerinde bulunan tüm görsel ve metinler Google'ın St. Ghislain, Belçika'da bulunan Veri Merkezinde bin yıllık uzman politikaları kapsamında süresiz saklanmaktadır. İstenci'nin depolama alanında sınırsız kullanım hakkı vardır...

[blogger][disqus]

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.