İstenci Gold Microsoft Partner üyesidir.

 Microsoft Corporation, ABD merkezli bir çok uluslu teknoloji şirketidir. Bilgisayar yazılımları, elektronik cihazlar, kişisel bilgisayarlar ve bilişim hizmetleri geliştirir, üretir, lisanslar ve satar.

 Microsoft İş Ortakları Ağı'na katıldığımızda, bir yandan içeriklerimizi geliştirip, daha benzersiz hale getirmeye çalışıyoruz ve iş potansiyelimizin tamamına ulaşmak üzere bağlantılar kurarken, diğer yandan zaman ve paradan tasarruf etmemize yardımcı olacak bazı temel avantajlar elde ediyoruz. İstenci üzerinde hazırlanan tüm içeriklerin internet ortamında yayınlanmadan hemen öncesinde Microsoft devreye girmektedir. Microsoft'un Office 365, OneDrive ve Microsoft Team gibi çeşitli profesyonel hizmetleri ile İstenci arka planda sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

 Harun İstenci tüm bilgisayarları üzerinde yasal Microsoft Windows 10 Pro ve Windows 10 Home işletim sistemi kullanmaktadır.

Microsoft İş Ortakları Ağı'na katıldığımızda, bir yandan içeriklerimizi geliştirip, daha benzersiz hale getirmeye çalışıyoruz ve iş potansiyelimizin tamamına ulaşmak üzere bağlantılar kurarken, diğer yandan zaman ve paradan tasarruf etmemize yardımcı olacak bazı temel avantajlar elde ediyoruz. İstenci üzerinde hazırlanan tüm içeriklerin internet ortamında yayınlanmadan hemen öncesinde Microsoft devreye girmektedir. Microsoft'un Office 365, OneDrive ve Microsoft Team gibi çeşitli profesyonel hizmetleri ile İstenci arka planda sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamaktadır...

[blogger][disqus]

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.