Aslında tüm istediğimiz Harun İstenci ve ekibinin araştırmalarını İstenci çatısı altında toplamaktı. Bundan daha da iyisi olabileceğini fark ettik ve sadece ayak bastığımız yerler hakkında detaylı bilgiler ve görseller paylaşmanın dışında hakim olduğumuz konular hakkında da İstenci üzerinde içerik ürettik ve internet üzerinde ücretsiz bir şekilde yayınladık. Birincil hedefimiz ilgi duyulan ve anlatılması gereken bir çok konunun tek tek incelenerek ve herkes tarafından anlaşılabilir bir biçimde son okuyucuya, yani siz ziyaretçilere ulaştırmak.

İstenci Eğitim

 İstenci üzerinde yazılımlar, işletim sistemleri programlama dilleri üzerine eğitimler sunmak üzere çeşitli hazırlıklar yapmış ve çeşitli tanınmış yazılım şirketleri ile anlaşmalar içerisindeyiz.

Biz ne yapıyoruz; 

 Bilginin herkes tarafından ulaşılabilir ve paylaşılabilir olmasını istiyoruz. Diğer tüm tedarikçilerimiz ve destekleyicilerimiz ile bunun için çalışıyoruz.
İstenci Microsoft Developers
Google Developers
 İstenci yıllar önce Harun İstenci'nin bir hayalinden doğan ve bugünlere gelen, internet üzerinde 2016 yılından günümüze kadar gelmiş ve geliştirilmiş bir web arayüze sahip olan web sitesidir. Bu yolda birden fazla yazılım şirketinden destek almış ve sadece Harun istenci tarafından yönetilmiştir. Başta alan adı sağlayıcısı isimtescil.net ve sunucu sağlayıcısı Google hizmetleri İstenci ve İstenci'nin alt lokasyonlarını sonuna kadar desteklemektedir.

 Microsoft Bulut teknolojisi, Azure ve Team hizmeti ile ekibimizle hep beraber çalışma içerisindeyiz. Harun İstenci'nin Microsoft Europe ekibinde geliştirici konumunda görev yapması İstenci'ye büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

Öyle kolay olmuyor!

 En doğru bilgiyi en anlaşılır biçimde siz değerli ziyaretçilerimize ulaştırmak için derinlemesine araştırmalar içinde aşama aşama süzgeçten geçirerek hazırlıyoruz.
 DMCA.com Protection Status
Harun İstenci'nin şimdiye kadar ki projeleri ve yarım kalan projeleri için Projeler
Galeri Sayfası için Galeri
Harun İstenci hakkında daha fazlası bilgi için; kimnereli.net

İstenci Hakkında bilgisine buradan ulaşabilirsiniz...

[blogger][disqus]

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.