Harun İstenci
Harun İSTENCİ
Kurucu ve Yönetici
 1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi ve memleketi Kastamonu. Çocukluğundan bu yana bilgisayar sistemleri üzerinde çalışıyor ve internet üzerinde içerik üretiyor...

Kişisel Web Sitesi: harunistenci.com

Öne Çıkan Şehirler

İstanbul
Sivas
Safranbolu
Kastamonu
Eskişehir
Edirne

Başlangıç

İstenci Perde™ Harun İstenci tarafından İstenci Systems® için geliştirildi.
Tüm Hakları Saklıdır | Copyright © 2020
A320 Ailesi Aero Spacelines Afyonkarahisar Airbus Aliya İzzetbegoviç Almanya Amasya Ankara Antik Kent Antonov Araç Arkadaşlar Arkeoloji Avrupa AWACS Aydın Aydın Çufaoğlu Ayvalık Azdavay Baden-Württemberg BAE Systems Balıkesir Basın Açıklaması Bedesten Bergama Beşiktaş Beyoğlu Bilecik Blog Boeing Bolu Bombardier Bosna Hersek Breguet Bursa Cami Cide Concorde CSS Eğitimleri Çarşı Çevre Denizli Developer Doğa Douglas Aircraft Company EADS Edirne Efes Eğitim Eğlence Eminönü Erasmus Erzincan Eskişehir Fatih Fokker Fransa Galeri Gar Gebze Göl Göynük Guppy Gürün Haber Hamam Han Harun İstenci Havacılık Hayvanlar Heidelberg Heykel Ilgaz Ilyushin İğdir İnsanlar İnternet İsmail Ulukaya İstanbul İşletim Sistemleri İzmir İzmit Jumbo Jet Kadıköy Kale Kanyon Karaağaç Karabük Karşılaştırma Kartepe Kastamonu Kemaliye Keşfet Kilise Kocaeli Konak Konya Köprü Külliye Küre Linus Torvalds Linux Lockheed Lockheed Martin Ludwigshafen Maltepe Mannheim Marmaris McDonnell Douglas Medrese Merak Edilenler Microsoft Moda Motivasyon Muğla Muhammet Ali Sağlar Müze Nedir Ortaköy Osmangazi Paris Safranbolu Sakarya Sapanca Sivas Sivrihisar Siyaset Sorun Çözümü Strasbourg Stratolaunch Suhoy Sukhoi Süpersonik Şelale Şile Tarih Tarihe Yön Verenler Taşköprü Trakya Tupolev Türbe Ubuntu Uçaklar United Aircraft Coorparation Üsküdar Vickers Vickers-Armstrongs Limited Video Wilfrid Voynich Windows Windows10 Yazılım Yelken Yerler Yollar Yurt dışı

 Aslında tüm istediğimiz Harun İstenci ve ekibinin araştırmalarını İstenci çatısı altında toplamaktı. Bundan daha da iyisi olabileceğini fark ettik ve sadece ayak bastığımız yerler hakkında detaylı bilgiler ve görseller paylaşmanın dışında hakim olduğumuz konular hakkında da İstenci üzerinde içerik ürettik ve internet üzerinde ücretsiz bir şekilde yayınladık. Birincil hedefimiz ilgi duyulan ve anlatılması gereken bir çok konunun tek tek incelenerek ve herkes tarafından anlaşılabilir bir biçimde son okuyucuya, yani siz ziyaretçilere ulaştırmak.

İstenci Eğitim

 İstenci üzerinde yazılımlar, işletim sistemleri programlama dilleri üzerine eğitimler sunmak üzere çeşitli hazırlıklar yapmış ve çeşitli tanınmış yazılım şirketleri ile anlaşmalar içerisindeyiz.

Biz ne yapıyoruz; 

 Bilginin herkes tarafından ulaşılabilir ve paylaşılabilir olmasını istiyoruz. Diğer tüm tedarikçilerimiz ve destekleyicilerimiz ile bunun için çalışıyoruz.
İstenci Microsoft Developers
Google Developers
 İstenci yıllar önce Harun İstenci'nin bir hayalinden doğan ve bugünlere gelen, internet üzerinde 2016 yılından günümüze kadar gelmiş ve geliştirilmiş bir web arayüze sahip olan web sitesidir. Bu yolda birden fazla yazılım şirketinden destek almış ve sadece Harun istenci tarafından yönetilmiştir. Başta alan adı sağlayıcısı isimtescil.net ve sunucu sağlayıcısı Google hizmetleri İstenci ve İstenci'nin alt lokasyonlarını sonuna kadar desteklemektedir.

 Microsoft Bulut teknolojisi, Azure ve Team hizmeti ile ekibimizle hep beraber çalışma içerisindeyiz. Harun İstenci'nin Microsoft Europe ekibinde geliştirici konumunda görev yapması İstenci'ye büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

Öyle kolay olmuyor!

 En doğru bilgiyi en anlaşılır biçimde siz değerli ziyaretçilerimize ulaştırmak için derinlemesine araştırmalar içinde aşama aşama süzgeçten geçirerek hazırlıyoruz.
 DMCA.com Protection Status
Harun İstenci'nin şimdiye kadar ki projeleri ve yarım kalan projeleri için Projeler
Galeri Sayfası için Galeri
Harun İstenci hakkında daha fazlası bilgi için; kimnereli.net

İstenci Hakkında bilgisine buradan ulaşabilirsiniz...

[blogger][disqus]

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.