Aslında tüm istediğimiz Harun İstenci'nin tüm bildiklerini İstenci çatısı altında toplamaktı. Budan daha da ötesinin olabileceğini fark ettik ve sadece ayak bastığı yerler hakkında detaylı bilgiler ve görseller paylaşmanın dışında. İlgi duyulan ve anlatılması gereken bir çok konunun tek tek incelenerek ve herkes tarafından anlaşılabilir bir biçimde son okuyucuya, yani siz ziyaretçilere ulaştırmak.

İstenci Eğitim

 İstenci üzerinde yazılımlar, işletim sistemleri programlama dilleri üzerine eğitimler sunmak üzere çeşitli hazırlıklar yapmış ve çeşitli tanınmış yazılım şirketleri ile anlaşmalar içerisindeyiz.

Biz ne yapıyoruz; 

 Bilginin herkes tarafından ulaşılabilir bir yerde olmasını istiyoruz ve diğer tüm tedarikçilerimiz ve destekleyicilerimiz ile bunun için çabalıyoruz.
İstenci Microsoft Developers
Google Developers
 İstenci yıllar önce Harun İstenci'nin bir hayalinden doğan ve bugünlere gelen bir web hizmeti olup, bu yolda birden fazla yazılım şirketinden yardım almıştır. Başta domain sağlayıcısı isimtescil.net ve server sağlayıcısı Google hizmetleri İstenci ve İstenci'nin alt lokasyonlarını sonuna kadar desteklemektedir.

Microsoft Bulut teknolojisi, Azure ve Team hizmeti ile ekibimizle hep beraber çalışma içerisindeyiz. Harun İstenci'nin Microsoft Europe ekibinde geliştirici konumunda görev yapması İstenci'ye büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

 DMCA.com Protection Status
Harun İstenci'nin şimdiye kadar ki projeleri ve yarım kalan projeleri için Projeler
Galeri Sayfası için Galeri
Harun İstenci hakkında daha fazlası bilgi için; kimnereli.net

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved 2015 - 2019

İstenci Hakkında bilgisine buradan ulaşabilirsiniz...

[blogger][disqus]

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.