Harun İstenci
Harun İSTENCİ
Kurucu ve Yönetici
 1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi ve memleketi Kastamonu. Çocukluğundan bu yana bilgisayar sistemleri üzerinde çalışıyor ve internet üzerinde içerik üretiyor...

Kişisel Web Sitesi: harunistenci.com

Öne Çıkan Şehirler

İstanbul
Sivas
Safranbolu
Kastamonu
Eskişehir
Edirne
Denizli
A320 Ailesi Aero Spacelines Afyonkarahisar Airbus Akıllı TV'ler Aliya İzzetbegoviç Almanya Amasya Android Android TV Ankara Antik Kent Antivirüs Antonov Araç Arkadaşlar Arkeoloji Avrupa AWACS Aydın Aydın Çufaoğlu Ayvalık Azdavay Baden-Württemberg BAE Systems Balıkesir Basın Açıklaması Bedesten Bergama Beşiktaş Beyoğlu Bilecik BioShock Blog Blogger Boeing Bolu Bombardier Bosna Hersek Breguet Bursa Cami Cide Concorde CSS Eğitimleri Çamlıca Tepesi Çarşı Çeşme Çevre Defender Denizli Doğa Douglas Aircraft Company EADS Edirne Efes Eğitim Eğlence Elektronik Aletler Eminönü Erasmus Erzincan Eskişehir Fatih Fokker Fransa Galeri Gar Gebze Göl Göynük Grand Theft Auto Guppy Gürün Haber Hamam Han Harun İstenci Havacılık Hayvanlar Heidelberg Heykel Ilgaz Ilyushin İğdir İnsanlar İnternet İsmail Ulukaya İstanbul İstenci Developer İstenci Education İstenci Security İstenci SEO İstenci Studios İşletim Sistemleri İzmir İzmit Jumbo Jet Kadıköy Kale Kanyon Karaağaç Karabük Karşılaştırma Kartepe Kastamonu Kastamonu Türbe Kemaliye Keşfet Kilise Kocaeli Konak Konya Köprü Köyler Kule Külliye Küre Linus Torvalds Linux Lockheed Lockheed Martin Logitech Ludwigshafen Maltepe Mannheim Marmaris McDonnell Douglas Medrese Merak Edilenler Microsoft Moda Motivasyon Muğla Muhammet Ali Sağlar Müze Nedir Ortaköy Osmangazi Oyun Oyunlar Paris PC PHP Saat Kulesi Safranbolu Sakarya Salgın Sapanca SEO Siber Güvenlik Sivas Sivrihisar Siyaset Sorun Çözümü Strasbourg Stratolaunch Suhoy Sukhoi Süpersonik Şelale Şile Tarih Tarihe Yön Verenler Taşköprü Teknoloji Trakya Tupolev Türbe TV TV Kutuları Ubuntu Uçaklar United Aircraft Coorparation Üsküdar Veba Vickers Vickers-Armstrongs Limited Video Web Tasarım Wilfrid Voynich Windows Windows 11 Windows10 Windows7 WooCommerce WordPress Yardım ve Destek Yazılım Yelken Yerler Yollar Yurt dışı

Makaleler;

İstenci web sitesi bilgi portallarının, bölgenizdeki haberlerin ve topluluk ile beraber yapılan çalışmaların bulunduğu bir web sitesidir.

Sitedeki Linkler;

www.istenci.com'da bulunan linkler Harun İstenci tarafından kontrol edildikten sonra site içinde yayınlanmıştır. Sitelerin içeriklerini takip etmediğim için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır.

İçerik Kullanımı;

Harun İstenci tarafından onaylanan ve yayınlanan yazıların, ve Harun İstenci tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür.

Kullanım Şartları;

  • Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
  • Yazı içerikleri eğer basılı bir alan için kullanılacaksa Harun İstenci kaynak olarak gösterilmek zorundadır.
  • Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına yada sitenize yerleştirmek zorundasınız. "Bu yazı İstenci Web Sitesinden Alınmıştır. Kaynak: www.istenci.com." Ya da sitenizden www.istenci.com adresine link vermelisiniz.
Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır.

Gizlilik;

Site içerisinde gezinirken iletişim kurarken veya topluluklara yorum yaparken kullandığınız e-posta adresiniz ve şifreniz asla üçüncü (3.) şahıs kişilerle paylaşılmamaktadır. Bu konu hakkında daha detaylı bir anlatım için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazılım ve Tema

Bu site Google altyapısı olan Blogger sistemini kullanmaktadır. Profesyonel Blogger sitesinde kullanılan tema ücretli bir üründür ve kullanımı/çoğaltımı sadece Harun İstenci'ye aittir. istenci.com 2019 teması Harun İstenci | Geliştiriciler tarafından yaratılmış ve her geçen gün güncellenerek aslından sıyrılmaktadır.

İstenci'nin Kullanım Şartları politikasını bu sayfada inceleyebilirsiniz...

[disqus][blogger]

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.